Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na lepence, 25 x 25 cm, rámováno, pod sklem, datace – kol. r. 1920, signováno vpravo dole J. Honsa.Autor viz T 1/365, V 2/482, NEČVU 1/279.